Komora hiperbaryczna miękka marki Oxy Power

Jak wygląda zabieg w komorze hiperbarycznej OXY-Power?

Zabiegi tlenoterapii w komorze hiperbarycznej OXY-Power oferują wiele wspaniałych korzyści dla naszego zdrowia, kondycji organizmu, zwalczania rozmaitych chorób, dbania o urodę i młodość skóry. Być może zastanawiacie się, jak wyglądają zabiegi w komorze hiperbarycznej oraz ile ich należy zastosować, aby odczuć pozytywne skutki? Postaramy się na to odpowiedzieć. Tlenoterapia oferuje wiele zbawiennych wręcz skutków dla naszego organizmu, a regularne stosowanie zabiegów w komorze hiperbarycznej Oxy-Power, nie tylko pomoże zwalczyć rozmaite choroby, ale także gwarantuje dobrą kondycję organizmu oraz opóźni znacząco proces starzenia się
komórek.


Postaramy się Wam przybliżyć, jak wygląda sam zabieg w komorze hiperbarycznej Oxy-Power.


W komorze hiperbarycznej zakładamy specjalną maskę lub „wąsy” do nosa, przez które dostarczany jest tlen do organizmu. Postarajmy się zająć jak najbardziej wygodną pozycję (siedzącą lub półleżącą) i się zrelaksować. Z pewnością nie odczujemy żadnych negatywnych skutków tego zabiegu. Zabieg w komorze hiperbarycznej polega na stopniowym zwiększaniu ciśnienia w komorze hiperbarycznej (kompresja). Odbywa się to bardzo powoli, by zminimalizować nieprzyjemne odczucia w uszach pacjenta. Jednakże należy być przygotowanym na to, że możemy odczuwać lekkie zatykanie w uszach – to normalny objaw i nie powinno nas to niepokoić. Należy wtedy przełykać częściej ślinę, bądź też zacisnąć palcami nos i dmuchać silnie powietrze, nie otwierając jednocześnie ust. inną metodą jest częste ziewanie.

Ciśnienie jest podtrzymywane na poziomie docelowej wartości. Gdy zabieg zbliża się do końca, ciśnienie w komorze hiperbarycznej jest stopniowo obniżane do wartości ciśnienia atmosferycznego – odczucie może być podobne do kompresji, można też odczuwać lekki spadek temperatury w komorze. Dopiero po wyrównaniu ciśnienia można opuścić komorę hiperbaryczną.


Po zabiegu w komorze hiperbarycznej.
Po wykonaniu zabiegu tlenoterapii większość pacjentów odczuwa odprężenie i świeży dopływ energii. Warto wiedzieć, że wiele pozytywnych procesów przebiega wewnątrz naszego organizmu. Dostarczony pacjentowi w komorze hiperbarycznej tlen wraz ze zwiększonym ciśnieniem, z łatwością przedostaje się do płynów ustrojowych: krwi, limfy i płynu mózgowo-rdzeniowego. Umożliwia to regenerację komórek naszego organizmu i wspiera procesy lecznicze oraz regeneracyjne. Może się również zdarzyć, że po zabiegu w komorze hiperbarycznej możemy odczuwać zmęczenie oraz senność.


Ile zabiegów tlenoterapii w komorze hiperbarycznej stosować?
U każdego pojawia się zapewne pytanie – ile należy zastosować zabiegów w komorze hiperbarycznej, aby odczuć w naszym organizmie pozytywne skutki tlenoterapii? Prowadzone badania nad skutecznością tlenoterapii wskazują, że najwięcej korzyści dla naszego organizmu przynosi przynajmniej 10 zabiegów w komorze hiperbarycznej (każdy zabieg trwa godzinę). Najkorzystniej jest codziennie odbyć jeden zabieg w serii liczącej co najmniej 10 zabiegów.

Serie mogą liczyć maksymalnie do 60 zabiegów, po której sugeruje się 3-miesięczną przerwę, a następnie można powrócić do korzystania z tlenoterapii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sprzedawanych przez firmę OXY-Power komorach hiperbarycznych skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy dokładną ofertę cenową zakupu komory hiperbarycznej.