Komora hiperbaryczna miękka marki Oxy Power

Chcesz rozszerzyć swoją ofertę? Kup komorę hiperbaryczną Oxy-Power

Prowadzisz działalność w branży medycyny estetycznej, odnowy biologicznej, SPA czy rehabilitacji? Możesz teraz rozszerzyć swoją ofertę o zakup komory hiperbarycznej i wzbogacić swoje usługi o zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej. Do tego nie potrzebujesz na to dużo miejsca – nasza komora nie jest duża – ale wejdą tam spokojnie nawet dwie osoby.

Wzbogać swoją działalność o komorę hiperbaryczną Oxy-Power.

Jakie choroby i schorzenia można leczyć za pomocą komory hiperbarycznej?

Choroby kardiologiczne, układu krążenia krwi, niweluje obrzęki mózgu, dotlenienia mózg, zapobiega chorobom nowotworowym, zapewnia 8-krotny wzrost komórek macierzystych w organizmie, wspiera gojenie się ran pooperacyjnych i po oparzeniach, przyspiesza wzrost i regenerację kości, spowalnia procesy starzenia skóry i całego organizmu , likwiduje zmarszczki oraz różnego rodzaju blizny, przeciwdziała powstawaniu cukrzycy.

Ekonomiczna w zakupie, nie wymaga dużo miejsca

Nie masz zbyt dużej powierzchni w swoim lokalu? Nie wiesz, gdzie wstawić komorę hiperbaryczną? Nie ma problemu z komorami hiperbarycznymi Oxy-Power.

Oferowana przez firmę OXY Power komora hiperbaryczna należy do tzw. komór miękkich (wykonanych ze specjalistycznego materiału). To oznacza, że nie zabiera dużo miejsca i spokojnie można wstawić ją do obecnie funkcjonującego gabinetu lekarskiego, kosmetycznego, oferującego zabiegi medycyny estetycznej czy salonów SPA.

Poznaj nasze komory hiperbaryczne:

Po krótkim przeszkoleniu praktycznie każdy może obsługiwać zakupioną komorę hiperbaryczną OXY Power. Nie jest tu wymagana żadna specjalistyczna wiedza czy umiejętności.

Dzięki zakupowi komory hiperbarycznej Oxy Power możesz rozpocząć całkiem nowy i dochodowy biznes lub znacząco wzbogacić swoją obecną ofertę usług i pozyskać dodatkowych klientów.

OXY Power dostarcza zamówioną komorę hiperbaryczną własnym transportem do klienta, dokonuje montażu oraz profesjonalnego szkolenia z obsługi komory hiperbarycznej.

Więcej: https://oxy-power.eu/2021/04/19/wpis-blogu-2/