OxyPower.eu sprzedaż wysokiej jakości komór hiperbarycznych w niskich cenach

Pomysł na nowy biznes? Kup komorę hiperbaryczną!

Najlepszą inwestycją, jest oczywiście inwestycja w zdrowie. Żyjemy coraz dłużej i w coraz lepszym zdrowiu. Szukamy także dodatkowych metod, aby komfort naszego życia był jak najlepszy. Dlatego w Europie Zachodniej wiele osób korzysta cyklicznie z zabiegów tlenoterapii. Zainteresowanie tą metodą regeneracji organizmu zaczyna również pojawiać się w Polsce.

Niedotlenienie organizmu, oraz fakt jak ważny dla nas jest nie tylko tlen, ale też jego odpowiedni poziom uświadomiła nam pandemia COVID-19. Raptem okazało się, że respiratory ratują nam życie, a wszelkiego rodzaju urządzenia poprawiające natlenienie organizmu są niemal na wagę złota.

Tu więc pojawiło się od razu zainteresowanie zabiegami w komorach hiperbarycznych – nie tylko w momencie choroby czy innych dolegliwości, ale też jako terapia zapobiegawcza.

Dla wszystkich osób, które teraz zastanawiają się nad nowym biznesem czy rozszerzeniem własnej działalności gospodarczej o nowe elementy mamy dobrą wiadomość – nie musicie wydawać olbrzymich środków finansowych na zakup komory hiperbaryczynej.

Marka Oxy-Power oferuje do sprzedaży nowoczesne, ekonomiczne, miękkie komory hiperbaryczne po przystępnej cenie. To, że urządzenia są miękkie (wykonane ze specjalistycznego materiału) powoduje, że tak naprawdę nie potrzebujecie dużej powierzchni w swoim lokalu, aby wstawić tam komorę hiperbaryczną i świadczyć usługi tlenoterapii.

Dlaczego warto zainwestować w zakup komory hiperbarycznej marki OXY-POWER?

Komora hiperbaryczna, w ramach której stosuje się tlen pod wysokim ciśnieniem, to jedna ze skuteczniejszych terapii wspomagających w przypadku wielu schorzeń. W Polsce nie jest jednak za często stosowana. Dlaczego jednak warto spróbować mimo pewnych niedogodności? O tym przeczytacie w tekście.

Zabieg przeprowadzany w komorze nazywany jest tlenoterapią hiperbaryczną. Oznacza to, iż pacjentowi podawany jest czysty tlen będący pod ciśnieniem. Przyjmuje się, iż dzięki temu do naszej krwi dostaje się go kilkakrotnie więcej (tzw. wyższa saturacja), niż z normalnie wdychanego powietrza. Ma to ogromne znaczenie dla kondycji naszego ciała – nawet tych jego części, które nie są ukrwione. Tlen w podwyższonym stężeniu pobudza komórki do wzrostu i odnowy, w tym między innymi szpiku kostnego, naskórka czy naczyń krwionośnych. Działanie komory hiperbarycznej znalazło zastosowanie w dziesiątkach chorób i dolegliwości właśnie dzięki “mocy” tlenu i jego przenikania do komórek ciała.

Na jakie schorzenia stosuje się komorę hiperbaryczną marki OXY-POWER?

Pozytywna opinia środowiska lekarskiego na temat komory hiperbarycznych nie bierze się znikąd. Leczenie tlenem pod wysokim ciśnieniem jest pomocne, a nawet wskazane w wypadku wielu chorób czy urazów.

– najczęściej wymienianym schorzeniem jest zatrucie czadem. Komora w tym wypadku nasyca krew tlenem, co pomaga wyprzeć z organizmu szkodliwy tlenek czadu.

– komorę poleca się również w przypadku chorób o podłożu neurologicznym, takim jak Alzheimer, Parkinson, ADHD czy jako terapię wspomaganą w przypadku autyzmu,

– tlenoterapię poleca się również w wypadku trudno gojących się ran. Tlen pobudza komórki naszego ciała do wzrostu i odbudowy, co może przyspieszyć gojenie w niektórych wypadkach,

– stosują się ją także podczas chorób autoimmunologicznych,

– w przypadku nadciśnienia, miażdżycy,

– odżywianie organizmu tlenem sprawdza się także w leczeniu anemii,

– w ramach terapii cukrzycy,

– gdy dosięgnie nas martwica,

– to również jeden z ważnych etapów po przebyciu przeszczepu, np. kończyny, gdy istnieje ryzyko odrzutu,

– choroba dekompresyjna, nagły i niewyjaśniony niedosłuch,

– komora hiperbaryczna może ulżyć cierpiącym na migreny,

– tlenoterapia jest stosowana także w przypadku otyłości.

Jak wygląda zabieg w komorze hiperbarycznej?

Długość zabiegu dostosowuje się do pacjenta i jego wymagań, szczególności dotyczy to częstotliwości zabiegów. Pojedynczy zabieg trwa około godziny. Pacjent do zabiegi musi zdjąć wszelkie ozdoby (kolczyki, bransoletki, zegarki itp.), w samej komorze przebywa się w lekkiej bieliźnie bawełnianej. Do zabiegu pacjent siedzi lub leży oraz otrzymuje maskę lub hełm, co umożliwia efektywne wdychanie czystego tlenu.

Powtarzalność terapii zależna jest od decyzji lekarza. W naszym kraju istnieje zaledwie kilka ośrodków, które oferują tę usługę w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Terapia prywatna kosztować może od 150 zł za jedną sesję w komorze. Jak więc widać może to być bardzo opłacalny biznes lub rozszerzenie już prowadzonej działalności.