Serwis i Wsparcie

Serwis i wsparcie OXY-POWER

Oferowane przez nas do sprzedaży komory hiperbaryczne cechują się doskonałej jakości wykonaniem, trwałością oraz łatwością obsługi. Ponadto kupując w firmie OXY-POWER miękką komorę hiperbaryczną, jesteście Państwo objęci  naszą gwarancją jakości, serwisem i wsparciem.

Wsparcie OXY-POWER

Wystarczy, że zdecydujcie się na zakup komory hiperbarycznej OXY-POWER i zamówicie takie urządzenie w naszej firmie. Resztą już My się zajmiemy.

Komora hiperbaryczna miękka marki Oxy Power
Serwis Komór Hiperbarycznych - Oxy Power

Nasz serwis dostarczy zakupioną komorę hiperbaryczną pod wskazany adres. 

Tam dokona instalacji zakupionego urządzenia, przeprowadzi szkolenie, uruchomi startowo zakupioną komorę hiperbaryczną.

Serwis OXY-POWER

Nasze komory hiperbaryczne, które oferujemy do sprzedaży, objęte są 12-miesięczną gwarancją producenta i wsparciem naszego serwisu.

Jeżeli zakupiona u nas komora hiperbaryczna ulegnie awarii u naszego klienta jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin zamienić ją na sprawną, w okresie trwania gwarancji.

Nasze urządzenia są bezpieczne, proste w obsłudze i niezwykle trwałe. Testujemy ten typ komór hiperbarycznych w naszym Gabinecie Tlenoterapii Hiperbarycznej Oxy-Power w Elblągu.

Jeśli zainteresowała Cię oferta zakupu doskonałej jakości, ekonomicznych i niedrogich miękkich komór hiperbarycznych, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Ul. Pomorska 45A

82-300 Elbląg

tel. 500 041 936

mail: kontakt@oxy-power.eu